Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
P.A. Place Hotel
P.A. Place Hotel
P.A. Place Hotel
P.A. Place Hotel
P.A. Place Hotel

Bandingkan dengan penginapan yang serupa

Penginapan terpilih

  • WiFi percuma
  • Tempat letak kereta
  • Hawa dingin
Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat

Penginapan serupa

    • WiFi percuma
    • Tempat letak kereta
    • Hawa dingin
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Spa
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
    • WiFi percuma
    • Tempat letak kereta
    • Hawa dingin
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
    • WiFi percuma
    • Tempat letak kereta
    • Hawa dingin
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Spa
    dariRM 146
    Lihat harga di 4 laman
    • WiFi percuma
    • Spa
    • Tempat letak kereta
    dariRM 91
    Lihat harga di 2 laman

Ulasan

8.1
Sangat baik
berdasarkan 2,467 penilaian daripada laman web 
popular
  • Kebersihan
    8.4
    Sangat baik
  • Lokasi
    8.3
    Sangat baik
  • Perkhidmatan
    8.2
    Sangat baik
  • Keselesaan
    8.0
    Sangat baik
  • Kemudahan
    8.0
    Sangat baik
  • Berbaloi
    8.3
    Sangat baik

Kemudahan popular

  • WiFi di lobi
  • WiFi di bilik
  • Tempat letak kereta
  • Hawa dingin
  • Restoran
  • Gim

Semua kemudahan

Kemudahan hartanah

  1. Pusat perniagaan
  2. Daftar masuk/daftar keluar ekspres
  3. Lif
  4. Gim
  5. Tempat letak kenderaan
  6. Teres
  7. Bilik persidangan
  8. Bilik tidak merokok
  9. Komputer dengan Internet
  10. Restoran
  11. Khidmat sambut tetamu 24 jam
  12. Perkhidmatan dobi

Kecantikan

  1. Urut

Kemudahan bilik

  1. Bilik mandi
  2. Pengering rambut
  3. Penyaman hawa
  4. Cermin dandanan
  5. Meja
  6. Telefon
  7. Peti keselamatan bilik
  8. TV Kabel
  9. Peti sejuk
  10. Wi-Fi percuma dalam bilik
  11. TV skrin rata

Kemudahan sukan

  1. Kecergasan

Untuk kanak-kanak

  1. Kanak-kanak menginap secara percuma

Lokasi

276/4 Sawanvithi Rd.,Paknumpho, Muang, Nakhon Sawan, Thailand

Jarak dari P.A. Place Hotel

:0.9 km

Wat Khiriwong:2.3 km

Wat:2.3 km

Pak Nam Pho:2.8 km

Wat Tanlamyai:19.9 km

Don Mueang International Airport:205.2 km

Maklumat hartanah

276/4 Sawanvithi Rd.,Paknumpho, Muang, Nakhon Sawan, Thailand

Soalan Lazim mengenai P.A. Place Hotel

  • Adakah terdapat kolam renang di P.A. Place Hotel?

    Tidak, P.A. Place Hotel tidak menawarkan kolam renang.

  • Adakah haiwan peliharaan dibenarkan di P.A. Place Hotel?

    Tidak, P.A. Place Hotel tidak membenarkan haiwan peliharaan.

  • Adakah tempat letak kereta disediakan di P.A. Place Hotel?

    Ya, P.A. Place Hotel menyediakan Tempat letak kenderaan untuk tetamu.

  • Pada pukul berapakah waktu check-in dan check-out di P.A. Place Hotel?

    Daftar masuk di P.A. Place Hotel tersedia dari pukul: . Waktu daftar keluar adalah selewat-lewatnya pada pukul .

  • Di mana P.A. Place Hotel terletak?

    P.A. Place Hotel terletak di 276/4 Sawanvithi Rd.,Paknumpho, Muang, , Nakhon Sawan, Thailand.

Harga dan ketersediaan yang kami terima daripada laman tempahan sentiasa berubah. Ini bermaksud anda tidak semestinya akan menemukan tawaran sama yang anda lihat di trivago semasa anda mendarat di laman tempahan.

Antara Hotels Pilihan Utama di Nakhon Sawan

  • Grand Hill Resort and Spa
    dariRM 146
    Lihat harga di 4 laman
  • Grand Vissanu Hotel
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
  • B2 Nakhonsawan Premier Hotel
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
  • Ezyinn
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
  • Beverly Hill Park Hotel
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
  • 42C The Chic Hotel
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
  • B2 Nakhon Sawan Boutique & Budget Hotel
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
  • Hop Inn Nakhon Sawan
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
  • Rakkan Resort 2
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat

Penginapan lain di

Destinasi berdekatan dengan P.A. Place Hotel