Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax)

Bandingkan dengan penginapan yang serupa

Penginapan terpilih

  • WiFi percuma
  • Dapur / Dapur kecil
  • Hawa dingin
Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat

Penginapan serupa

    • WiFi percuma
    • Spa
    • Tempat letak kereta
    dariRM 221
    Lihat harga di 9 laman
    • Kolam renang
    • Tempat letak kereta
    • Hawa dingin
    dariRM 187
    Lihat harga di 9 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Tempat letak kereta
    dariRM 157
    Lihat harga di 9 laman
    • Spa
    • Tempat letak kereta
    • Hawa dingin
    dariRM 155
    Lihat harga di 9 laman
    • WiFi percuma
    • Restoran
    • Bar hotel
    dariRM 197
    Lihat harga di 10 laman
    • WiFi percuma
    • Tempat letak kereta
    • Hawa dingin
    dariRM 52
    Lihat harga di 4 laman
    • WiFi percuma
    • Hawa dingin
    Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
    • WiFi percuma
    • Tempat letak kereta
    • Hawa dingin
    dariRM 73
    Lihat harga di 6 laman
    • WiFi percuma
    • Tempat letak kereta
    • Hawa dingin
    dariRM 61
    Lihat harga di 8 laman
    • Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
      • Tempat letak kereta
      • Hawa dingin
      dariRM 136
      Lihat harga di 5 laman
      • WiFi percuma
      • Kolam renang
      • Tempat letak kereta
      dariRM 100
      Lihat harga di 4 laman

    Ulasan

    8.6
    Terbaik
    berdasarkan 24 penilaian daripada laman web 
    popular

      Kemudahan popular

      • WiFi (Internet)
      • Dapur / Dapur kecil
      • Hawa dingin
      • Tempat letak kereta
      • TV / Hiburan
      • Pengering rambut
      • Bilik tidak merokok

      Semua kemudahan

      Kemudahan hartanah

      1. Tempat letak kenderaan
      2. Bilik tidak merokok
      3. Wi-Fi Percuma (Kawasan Awam)
      4. Wi-Fi

      Kemudahan bilik

      1. Papan menggosok pakaian
      2. Pengering rambut
      3. Penyaman hawa
      4. TV Kabel
      5. Dapur
      6. Ketuhar gelombang mikro
      7. Peti sejuk
      8. Wi-Fi percuma dalam bilik

      Lokasi

      Tiada butiran lokasi tersedia

      Jarak dari Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax)

      :0 km

      Little India:1.3 km

      Han Chin Pet Soo:1.4 km

      Menara Jam Peringatan Birch:1.6 km

      Ipoh:1.7 km

      Ipoh:1.9 km

      Muzium Darul Ridzuan:2.3 km

      Stadium Hoki Azlan Shah:3.3 km

      Stadium Perak:3.6 km

      Sam Poh Tong 三宝洞:4.3 km

      Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur:217 km

      Explore nearby attractions

      Soalan Lazim mengenai Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax)

      • Adakah terdapat kolam renang di Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax)?

        Tidak, Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax) tidak menawarkan kolam renang.

      • Adakah haiwan peliharaan dibenarkan di Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax)?

        Tidak, Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax) tidak membenarkan haiwan peliharaan.

      • Adakah tempat letak kereta disediakan di Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax)?

        Ya, Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax) menyediakan Tempat letak kenderaan untuk tetamu.

      • Di mana Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax) terletak?

        Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax) terletak di , , Ipoh, Malaysia.

      • Tarikan popular apa yang berdekatan dengan Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax)?

      Harga dan ketersediaan yang kami terima daripada laman tempahan sentiasa berubah. Ini bermaksud anda tidak semestinya akan menemukan tawaran sama yang anda lihat di trivago semasa anda mendarat di laman tempahan.

      Antara Hotels Pilihan Utama di Ipoh

      • M Roof Hotel & Residences
        dariRM 161
        Lihat harga di 8 laman
      • Pilihan Popular
        Cititel Express Ipoh
        dariRM 126
        Lihat harga di 9 laman
      • Merton Hotel Ipoh
        dariRM 74
        Lihat harga di 7 laman
      • Regalodge Hotel Ipoh
        dariRM 148
        Lihat harga di 8 laman
      • Golden Roof Hotel Ampang Ipoh
        dariRM 54
        Lihat harga di 5 laman
      • Seemsoon Hotel
        dariRM 73
        Lihat harga di 6 laman
      • Travelodge Ipoh
        dariRM 197
        Lihat harga di 10 laman
      • M Boutique Hotel
        dariRM 119
        Lihat harga di 10 laman
      • Artworks Hotel Ipoh
        dariRM 61
        Lihat harga di 8 laman

      Destinasi berdekatan dengan Mcz Homestay@ipoh Tower (7-8 Pax)