dariRM 593
Lihat harga di 9 laman
La Flora Resort Patong
La Flora Resort Patong
La Flora Resort Patong
La Flora Resort Patong
La Flora Resort Patong

Bandingkan dengan penginapan yang serupa

Penginapan terpilih

  • Kolam renang
  • Spa
  • Tempat letak kereta
dariRM 593
Lihat harga di 9 laman

Penginapan serupa

    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Spa
    dariRM 304
    Lihat harga di 6 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Spa
    dariRM 219
    Lihat harga di 9 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Tempat letak kereta
    dariRM 125
    Lihat harga di 10 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Tempat letak kereta
    dariRM 148
    Lihat harga di 8 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Spa
    dariRM 156
    Lihat harga di 7 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Spa
    dariRM 489
    Lihat harga di 5 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Hawa dingin
    dariRM 171
    Lihat harga di 4 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Tempat letak kereta
    dariRM 208
    Lihat harga di 8 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Spa
    dariRM 232
    Lihat harga di 10 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Spa
    dariRM 250
    Lihat harga di 4 laman
    • WiFi percuma
    • Tempat letak kereta
    • Hawa dingin
    dariRM 92
    Lihat harga di 7 laman
    • WiFi percuma
    • Kolam renang
    • Tempat letak kereta
    dariRM 152
    Lihat harga di 9 laman

Trend harga

Berdasarkan harga terendah di trivago dalam tempoh 30 hari lepas
RM 1,251
RM 625
RM 0

Sun, 13/09/26

RM 674

Mon, 14/09/26

RM 686

Tue, 15/09/26

RM 685

Wed, 16/09/26

RM 687

Thu, 17/09/26

RM 687

Fri, 18/09/26

RM 687

Sat, 19/09/26

RM 686

Sun, 20/09/26

RM 705

Mon, 21/09/26

RM 687

Tue, 22/09/26

RM 710

Wed, 23/09/26

RM 687

Thu, 24/09/26

RM 692

Fri, 25/09/26

RM 684

Sat, 26/09/26

RM 706

Sun, 27/09/26

RM 687

Mon, 28/09/26

RM 689

Tue, 29/09/26

RM 686

Wed, 30/09/26

RM 684

Thu, 01/10/26

RM 744

Fri, 02/10/26

RM 744

Sat, 03/10/26

RM 767

Sun, 04/10/26

RM 766

Mon, 05/10/26

RM 762

Tue, 06/10/26

RM 762

Wed, 07/10/26

RM 750

Thu, 08/10/26

RM 772

Fri, 09/10/26

RM 742

Sat, 10/10/26

RM 737

Sun, 11/10/26

RM 731

Mon, 12/10/26

RM 737

Tue, 13/10/26

RM 767

Wed, 14/10/26

RM 772

Thu, 15/10/26

RM 755

Fri, 16/10/26

RM 772

Sat, 17/10/26

RM 760

Sun, 18/10/26

RM 747

Mon, 19/10/26

RM 731

Tue, 20/10/26

RM 770

Wed, 21/10/26

RM 770

Thu, 22/10/26

RM 771

Fri, 23/10/26

RM 747

Sat, 24/10/26

RM 766

Sun, 25/10/26

RM 747

Mon, 26/10/26

RM 771

Tue, 27/10/26

RM 762

Wed, 28/10/26

RM 748

Thu, 29/10/26

RM 739

Fri, 30/10/26

RM 687

Sat, 31/10/26

RM 686

Sun, 01/11/26

RM 1,237

Mon, 02/11/26

RM 1,251

Tue, 03/11/26

RM 1,195

Wed, 04/11/26

RM 1,183

Thu, 05/11/26

RM 1,195

Fri, 06/11/26

RM 1,183

Sat, 07/11/26

RM 1,181

Sun, 08/11/26

RM 1,156

Mon, 09/11/26

RM 1,169

Tue, 10/11/26

RM 1,173

Ulasan

9.0
Terbaik
berdasarkan 5,400 penilaian daripada laman web 
popular

Dinilai di atas purata untuk Patong Beach

Ulasan tetamu

Terbaik69%
Sangat baik18%
Baik5%
Sederhana3%
Kurang baik5%

Kemudahan popular

  • WiFi di lobi
  • WiFi di bilik
  • Kolam renang
  • Spa
  • Tempat letak kereta
  • Hawa dingin
  • Restoran
  • Bar hotel
  • Gim

Semua kemudahan

Kemudahan hartanah

  1. Pusat perniagaan
  2. Ruang legar/lobi
  3. Daftar masuk/daftar keluar ekspres
  4. Gim
  5. Tempat letak kenderaan
  6. Teres
  7. Bar
  8. Kolam renang terbuka
  9. Peti keselamatan
  10. Bilik persidangan
  11. Bilik tidak merokok
  12. Komputer dengan Internet

Untuk kanak-kanak

  1. Penjagaan kanak-kanak
  2. Hidangan kanak-kanak

Kecantikan

  1. Urut
  2. Rawatan badan
  3. Jubah mandi

Kemudahan akses

  1. Akses kerusi roda

Kemudahan bilik

  1. Tab mandi
  2. Bilik mandi
  3. Papan menggosok pakaian
  4. Jendela yang boleh dibuka
  5. Televisyen
  6. Pengering rambut
  7. Cerek elektrik
  8. Penyaman hawa
  9. Bar mini
  10. TV Satelit
  11. Meja

Kemudahan sukan

  1. Kecergasan

Lokasi

39 Thaweewong Rd, Patong Beach, 83150, Thailand

Jarak dari La Flora Resort Patong

:0.2 km

Wat Chalong:7.1 km

Phuket Big Buddha:7.8 km

Naka Street food:7.9 km

Kata Beach:8.4 km

Phuket Nature Elephant Reserve:9.6 km

Kata Noi Beach:9.9 km

Phuket Old Town:10.4 km

Two Heroines Monument:12.1 km

Thalang National Museum:12.3 km

Phuket International Airport:24.2 km

Explore nearby attractions

Maklumat hartanah

39 Thaweewong Rd, Patong Beach, 83150, Thailand

Soalan Lazim mengenai La Flora Resort Patong

  • Adakah terdapat kolam renang di La Flora Resort Patong?

    Ya, La Flora Resort Patong menawarkan: 2 kolam renang.

  • Adakah haiwan peliharaan dibenarkan di La Flora Resort Patong?

    Tidak, La Flora Resort Patong tidak membenarkan haiwan peliharaan.

  • Adakah tempat letak kereta disediakan di La Flora Resort Patong?

    Ya, La Flora Resort Patong menyediakan Tempat letak kenderaan untuk tetamu.

  • Di mana La Flora Resort Patong terletak?

    La Flora Resort Patong terletak di 39 Thaweewong Rd, 83150, Patong Beach, Thailand.

  • Tarikan popular apa yang berdekatan dengan La Flora Resort Patong?

Harga dan ketersediaan yang kami terima daripada laman tempahan sentiasa berubah. Ini bermaksud anda tidak semestinya akan menemukan tawaran sama yang anda lihat di trivago semasa anda mendarat di laman tempahan.

Antara Hotels Pilihan Utama di Patong Beach

  • The Royal Paradise Hotel & Spa
    dariRM 219
    Lihat harga di 9 laman
  • Seaview Patong Hotel
    dariRM 145
    Lihat harga di 7 laman
  • R-Mar Resort and Spa Patong, Phuket
    dariRM 208
    Lihat harga di 9 laman
  • The Nature Phuket
    dariRM 234
    Lihat harga di 10 laman
  • Patong Mansion Hotel
    dariRM 74
    Lihat harga di 7 laman
  • Four Points by Sheraton Phuket Patong Beach Resort
    dariRM 528
    Lihat harga di 11 laman
  • Andaman Beach Hotel Phuket - Handwritten Collection
    dariRM 214
    Lihat harga di 5 laman
  • Patong Beach Hotel by See2Sea
    dariRM 296
    Lihat harga di 5 laman
  • FunDee Boutique Hotel
    dariRM 77
    Lihat harga di 6 laman

Destinasi berdekatan dengan La Flora Resort Patong