dariRM 100
Lihat harga di 4 laman
Snooze Cameron Highlands
Snooze Cameron Highlands
Snooze Cameron Highlands
Snooze Cameron Highlands
Snooze Cameron Highlands

Bandingkan dengan penginapan yang serupa

Penginapan terpilih

    dariRM 100
    Lihat harga di 4 laman

    Penginapan serupa

      • WiFi percuma
      • Kolam renang
      • Tempat letak kereta
      dariRM 200
      Lihat harga di 8 laman
      • WiFi percuma
      • Kolam renang
      • Spa
      dariRM 304
      Lihat harga di 9 laman
      • WiFi percuma
      • Tempat letak kereta
      • Restoran
      dariRM 140
      Lihat harga di 8 laman
      • WiFi percuma
      • Tempat letak kereta
      • Restoran
      dariRM 102
      Lihat harga di 6 laman
      • WiFi percuma
      • Spa
      • Tempat letak kereta
      dariRM 264
      Lihat harga di 8 laman
      • Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
        • WiFi percuma
        • Tempat letak kereta
        • Restoran
        dariRM 69
        Lihat harga di 4 laman
        • WiFi percuma
        • Restoran
        dariRM 61
        Lihat harga di 3 laman
        • WiFi percuma
        • Tempat letak kereta
        dariRM 63
        Lihat harga di 3 laman
        • WiFi percuma
        • Restoran
        dariRM 154
        Lihat harga di 6 laman
        • Kolam renang
        • Tempat letak kereta
        • Hawa dingin
        Pilih tarikh untuk melihat harga yang tepat
        • WiFi percuma
        • Tempat letak kereta
        dariRM 320
        Lihat harga di 3 laman

      Trend harga

      Berdasarkan harga terendah di trivago dalam tempoh 30 hari lepas
      RM 196
      RM 100
      RM 0

      пн, 14/09/26

      RM 103

      вт, 15/09/26

      RM 100

      ср, 16/09/26

      RM 177

      чт, 17/09/26

      RM 195

      пт, 18/09/26

      RM 190

      сб, 19/09/26

      RM 196

      нд, 20/09/26

      RM 102

      пн, 21/09/26

      RM 100

      вт, 22/09/26

      RM 101

      ср, 23/09/26

      RM 101

      чт, 24/09/26

      RM 101

      пт, 25/09/26

      RM 138

      сб, 26/09/26

      RM 165

      нд, 27/09/26

      RM 101

      пн, 28/09/26

      RM 101

      вт, 29/09/26

      RM 102

      ср, 30/09/26

      RM 101

      чт, 01/10/26

      RM 101

      пт, 02/10/26

      RM 163

      сб, 03/10/26

      RM 166

      нд, 04/10/26

      RM 102

      пн, 05/10/26

      RM 101

      вт, 06/10/26

      RM 102

      ср, 07/10/26

      RM 102

      чт, 08/10/26

      RM 102

      пт, 09/10/26

      RM 165

      сб, 10/10/26

      RM 164

      нд, 11/10/26

      RM 102

      пн, 12/10/26

      RM 101

      вт, 13/10/26

      RM 100

      ср, 14/10/26

      Tidak tersedia

      чт, 15/10/26

      RM 101

      пт, 16/10/26

      RM 165

      сб, 17/10/26

      RM 165

      нд, 18/10/26

      RM 101

      пн, 19/10/26

      RM 101

      вт, 20/10/26

      Tidak tersedia

      ср, 21/10/26

      RM 102

      чт, 22/10/26

      RM 101

      пт, 23/10/26

      RM 165

      сб, 24/10/26

      RM 164

      нд, 25/10/26

      RM 102

      пн, 26/10/26

      RM 101

      вт, 27/10/26

      RM 102

      ср, 28/10/26

      Tidak tersedia

      чт, 29/10/26

      RM 102

      пт, 30/10/26

      RM 164

      сб, 31/10/26

      RM 166

      нд, 01/11/26

      RM 102

      пн, 02/11/26

      Tidak tersedia

      вт, 03/11/26

      Tidak tersedia

      ср, 04/11/26

      RM 103

      чт, 05/11/26

      Tidak tersedia

      пт, 06/11/26

      RM 196

      сб, 07/11/26

      Tidak tersedia

      нд, 08/11/26

      RM 195

      пн, 09/11/26

      Tidak tersedia

      вт, 10/11/26

      Tidak tersedia

      ср, 11/11/26

      RM 102

      Ulasan

      8.0
      Sangat baik
      berdasarkan 678 penilaian daripada laman web 
      popular

      Dinilai di atas purata untuk Brinchang

      Ulasan tetamu

      Terbaik36%
      Sangat baik30%
      Baik24%
      Sederhana7%
      Kurang baik3%

      Kemudahan popular

      Semua kemudahan

      Kemudahan hartanah

      1. Perkhidmatan dobi
      2. Pengemasan
      3. Wi-Fi

      Kemudahan bilik

      1. Meja

      Lokasi

      4 Jalan Besar, Brinchang, 39100, Brinchang, Malaysia

      Jarak dari Snooze Cameron Highlands

      Time Tunnel Museum:1 km

      :1.8 km

      Istana Kedah:1.8 km

      Parit Falls Sheltered Bridge:1.9 km

      Taman Agroteknologi Mardi Cameron Highlands:2.7 km

      Agro Technology Park:2.7 km

      Taman Rama-rama:2.7 km

      Tan's Camellia Garden:2.9 km

      Agro Highlands Strawberry Farm & Cafe:4.6 km

      Cameron Valley Plantations:4.8 km

      Kampar:33.4 km

      Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur:198.5 km

      Explore nearby attractions

      Maklumat hartanah

      4 Jalan Besar, Brinchang, 39100, Brinchang, Malaysia

      Soalan Lazim mengenai Snooze Cameron Highlands

      • Adakah terdapat kolam renang di Snooze Cameron Highlands?

        Tidak, Snooze Cameron Highlands tidak menawarkan kolam renang.

      • Adakah haiwan peliharaan dibenarkan di Snooze Cameron Highlands?

        Tidak, Snooze Cameron Highlands tidak membenarkan haiwan peliharaan.

      • Adakah tempat letak kereta disediakan di Snooze Cameron Highlands?

        Tidak, Snooze Cameron Highlands tidak menyediakan tempat letak kereta.

      • Di mana Snooze Cameron Highlands terletak?

        Snooze Cameron Highlands terletak di 4 Jalan Besar, Brinchang, 39100, Brinchang, Malaysia.

      • Tarikan popular apa yang berdekatan dengan Snooze Cameron Highlands?

      Harga dan ketersediaan yang kami terima daripada laman tempahan sentiasa berubah. Ini bermaksud anda tidak semestinya akan menemukan tawaran sama yang anda lihat di trivago semasa anda mendarat di laman tempahan.

      Antara Hotels Pilihan Utama di Brinchang

      • Pilihan Popular
        Agro Highlands Hotel
        dariRM 72
        Lihat harga di 1 laman
      • Double Stars
        dariRM 93
        Lihat harga di 7 laman
      • Merits Hotel Cameron Highlands
        dariRM 140
        Lihat harga di 4 laman
      • Pilihan Popular
        Kea Garden Mini Chalet
        dariRM 55
        Lihat harga di 5 laman
      • Hotel Flora Plus
        dariRM 71
        Lihat harga di 4 laman
      • TDOZE Hotel
        dariRM 157
        Lihat harga di 5 laman
      • 16celsius At Kea Farm Brinchang
        dariRM 135
        Lihat harga di 3 laman
      • Kea Valley
        dariRM 79
        Lihat harga di 7 laman
      • Hotel Rosa Passadena
        dariRM 154
        Lihat harga di 6 laman

      Destinasi berdekatan dengan Snooze Cameron Highlands